Przerwy w dostawach wody dla mieszkańców miejscowości tj: Osowa. Osowa Kolonia, Wola Duża – Kolonia

W związku z planowaną renowacją studni głębinowej na Ujęciu wody Wola Duża – Kolonia zaplanowaną w dniach 15-17 kwietnia 2020r wystąpią przerwy w dostawach wody dla mieszkańców miejscowości tj: Osowa. Osowa Kolonia, Wola Duża – Kolonia,. Większość mieszkańców w/w miejscowości będziemy się starać zasilić w wodę z sieci wodociągowej Bychawa jednak ciśnienie w sieci wodociągowej będzie niższe niż dotychczas a w gospodarstwach położonych w wyższych punktach dostawa wody z sieci wodociągowej nie będzie możliwa.
Dla mieszkańców dla których nie będzie technicznych możliwości dostarczenia wody z sieci wodociągowej Przedsiębiorstwo dostarczy wodę pitną. Dodatkowo w najbliższym sąsiedztwie tych gospodarstw będą rozstawione zbiorniki z wodą do celów socjalnych mieszkańców oraz zwierząt gospodarskich.

Prosimy aby mieszkańcy w/w miejscowości w najbliższych dniach oraz miarę posiadanych możliwości zmagazynowali wodę do picia i do celów socjalnych co zminimalizuje uciążliwości związane z jej czasowymi brakami.

Prosimy również o racjonalne i przemyślane korzystanie z wody do celów niezbędnych w funkcjonowaniu gospodarstw domowych i rolniczych.